Saistībā ar COVID-19 izplatīšanās draudiem, sākot ar 19.03.2020 mūsu veikals darbojas tikai kā preču izsniegšanas vieta piegādes servisu nodrošinātājiem - Omniva, Venipak, DHL.

Šajā laikā mēs neveiksim pārdošanu veikalā! Aicinam veikt pirkumu On-line izvēloties Jums izdevigāko piegādes veidu.

Izturēsimies atbildīgi viens pret otru un sargāsim veselību!

Nokia 5 telefona maciņi, vāciņi, aizsargstikli

Aksesuāri telefoniem

Austiņas / Bluetooth

k nepietiekams apjoms. Augstāk attēlā redzamie 8.60 GB ir pirms Nokia 5 programmatūras un lietotņu atjauninājumiem.

Atkal jau jāsaka, ka mani ir izlutinājuši dažnedažādie flagmaņi ar saviem neskaitāmajiem  (un nesavietojamamajiem) ātrās uzlādes  standartiem. Nokia 5 3000 mAh akumulators process, jārēķinās ar aptuveni divarpus stundu uzlādi, kas mūsdienām ir milzīgs laika sprīdis.

Nokia 5 saņēmis mūsdienām visai viduvējas ietilpības 3000 mAh akumulatoru. Vienu darba dienu ar uzlādi Nokia 5 noteikti darbosies, bet ar otru dienu nekādā gadījumā nebūtu jārēķinās. Šeit noteikti noderētu kāds enerģijas taupīšanas rīks, ko Nokia nav iebūvējusi viedtālrunī.

Aptuveni 90 minūšu HD video apskate ar ieslēgtu Wi-Fi noēd 30 līdz pat 35% no enerģijas, atkarībā no ekrāna spilgtuma. Parasti šāds rādītājs ir starp 20 un 25% arī lielākas platības un augstākas izšķirtspējas ekrāniem. Atzīmēšu, ka arī Nokia 6 bija problēmas tieši akumulatora jomā.

Nokia 5 kameras iespējas nav nekur tālu no Nokia 6, tomēr izskatās, ka lētākais viedtālrunis ar it kā vājāko kameru spēj atsevišķos momentos nodrošināt glītāku fotoattēlu. Jārēķinās, ka Nokia 5 kameras lietotne ir lēna – tā startējas veselu mūžību un arī uzņemtās fotogrāfijas parādās galerijas lodziņā ar pāris sekunžu novēlošanos, kas dažkārt liek spaidīt slēdža pogu atkārtoti.


 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu