Saistībā ar COVID-19 izplatīšanās draudiem, sākot ar 19.03.2020 mūsu veikals darbojas tikai kā preču izsniegšanas vieta piegādes servisu nodrošinātājiem - Omniva, Venipak, DHL.

Šajā laikā mēs neveiksim pārdošanu veikalā! Aicinam veikt pirkumu On-line izvēloties Jums izdevigāko piegādes veidu.

Izturēsimies atbildīgi viens pret otru un sargāsim veselību!

Nokia 8.1 (X7) telefona maciņi, vāciņi, aizsargstikli

Aksesuāri telefoniem

Austiņas / Bluetooth

Nokia 8.1 (X7) telefona maciņi, vāciņi. Produktu plašajā piedāvājumā Jūs atradīsiet dažādu krāsu, stila, dizaina telefona maciņus, vāciņus un ekrāna aizsargstiklus, bezvadu un automašīnas lādētājus, datu kabeļus, bluetooth skaļruņus mobilajiem telefoniem. Atveramie maciņi, maciņš grāmata, ieliktņi, aizmugures vāciņi un maciņi. Lietojot NILLKIN telefona maciņu, vāciņu un ekrāna aizsargstiklu Jūsu telefons vienmēr būs drošībā. Nillkin ir moderns un atpazīstams zīmols, kurš piedāvā plaša klāsta mobilo telefonu aksesuārus. Bezmaksas piegāde visā Latvijā. Visas preces uz vietas. Plašākais telefonu aksesuāru piedāvājums. 

 

Nokia telefonu mājvieta, pieteic Nokia 8.1 – jaunāko papildinājumu savā flagmaņu sērijā. Tāpat kā citi Nokia viedtālruņi šajā kategorijā, tajā skaitā godalgotais Nokia 7 plus, arī Nokia 8.1 pārsteidz ar izcilu attēlu veidošanu, kas tiek sasniegta, pateicoties augstas jutības un nozarē vadošajam kameras sensoram, ZEiSS optikai un optisko attēlu stabilizēšanai (Optical Image Stabilization – OIS). Patentētā PureDisplay ekrāna tehnoloģija, ar HDR10 atbalstu papildus ļoti precīzai krāsu atveidei, sniedz uzlabotu skatīšanās pieredzi pat spilgtā saules gaismā, savukārt mikroshēmojums nodrošina nevainojamu veiktspēju līdz pat divām dienām pēc uzlādēšanas.

Viss uzskaitītais ir iepakots mūsdienīgā noformējumā, kas tiek sagaidīts no Nokia viedtālruņa.  Izmantojot jaunāko Android programmatūru, Android 9 Pie, Nokia 8.1 nodrošina vislabāko Android pieredzi ar jaunākajām inovācijām.

 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu